| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru fetele mai mari care stiu, mie imi place un baiat, care cred ca si el ma place dar cea mai buna prietena a mea este indragostita de el, ce sa fac, sa ma prefac ca nu sunt interesata, ori sa fiu cu acel baiat si sa-mi pierd prietena?

Răspuns Câştigător
| Dannielutsa a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa discuti cu prietena ta despre asta. Daca vrei sa nu o pierzi va trebui sa va vorbiti una altei si sa luati o decizie impreuna. Daca ei ii pasa de tine poate te va lasa sa fi cu acel baiat.Ai o sitautie ca in serialul Violetta de pe Disney Chanel (daca te uiti)Violetta e indragostita de Tomas dar si FFrancesca este.Numai ca Violetta si-a ascuns sentimentele ca sa nu-si raneasca prietena.Acum tu alegi ce trebuie sa faci.

3 răspunsuri:
| karsivan a răspuns:

Esti intr-o situatie ingrata, trebuie sa alegi, dar oricum ai alege tot ai sa pierzi pe unul din ei.Eu zic ca in dragoste e a la razboi nu se iau prizoneri asa ca...

| xDirectioner5 a răspuns (pentru Dannielutsa):

Multumesc mult pentru sfat, Funda! Si da, ma uit la serialul Violetta happy Multumesc pentru sfat!

| Dannielutsa a răspuns:

Cu placere happy