| ReusxD a întrebat:

Am o întrebare:

Sunt pe primul loc de a-mi disputa tricoul de campion.
Aştept o grămadă, şi de ce nu-L mai câştig?
Cît trebuie să mai aştept?

FUNDĂ

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrecerea se incheie la sirsitul zilei (ora 24). Pina atunci, altii pot da mai multe raspunsuri si sa treaca ei pe primul loc.

7 răspunsuri:
| oAaaNaa a răspuns:

Nu stiu. Poate ca trebuie sa mai astepti.

| ReusxD explică (pentru oAaaNaa):

Ok

| OnuOnulică a răspuns:

Itit trebuie mai multa experienta prietenewinking
trebuie cel putin 5 luni experienta...

| oAaaNaa a răspuns (pentru ReusxD):

Raspunde mai mult. Daca vrei..intra la contul meu si cauta la itrebari sa mai raspunzi.

| michelia a răspuns:

Pai nu stii regulamentul concursului, daca " tot astepti".

Concursul incepe la ora 00.00 si se incheie la 23.59 in aceeasi zi.
A doua zi cei de pe TPU verifica in mare raspunsurile primilor clasati, pentru a vedea daca toate raspunsurile au fost data la obiect si sint folositoare ( unele dintre ele mai sint eliminate ) si se definitiveaza clasamentul zilei precedente.
Apoi se afiseaza clasamentul si e validat cistigatorul.

Nu fi multumit ca la ora asta esti primul; daca iti doresti mult tricoul, raspunde tot inainte pina la miezul noptii. Si ai grija sa nu fie raspunsuri copiate de la altii sau scrise de dragul de a raspunde.
Succes!

| hummmer a răspuns:

Ai citit vreodată regulamentul?

| Wøodenpints a răspuns:

Tu chiar n-ai cu ce să te îmbraci, sau în satul tău e criză de tricouri portocalii?
Doar asta ar putea justifica entuziasmul tău.