| Daniel1972 a întrebat:

Am un baietel de un an si opt luni cu sindromul Down, as dori sa aflu daca as putea primi o locuinta sociala de la primarie? Sant casatorit si mai am o fetita de 3 ani, si locuim in Timisoara? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Sa dus pomana comunista, pacat de copil ca o sa aiba o viata grea dar va trebui sa muncesti suplimentar sa le faci un viitor, sa le oferi prin munca ta casa mult dorita, nu o sa vezi nimic de la primarie, muta-ti gandul de la asa ceva

1 răspuns:
| Daniel1972 explică (pentru Felys):

Asta e viata de la noi din Tara...