| Mimmiy a întrebat:

Am un eveniment maine dar problema e ca am incercat sa fac sport si sa mananc santos si fix saptamana asta nu stiu cum de s-a intamplat am inceput sa mananc paine, covrigei, prajituri si iar am pus pe mn.
Vreau sa va intreb ce ceaiuri laxative mi-ati recomanda sa iau azi ca maine dimineata sa-si deja efectul.
Daca vreti puteti sa-mi impartasiti orice experienta pe care a-ti avu-o cu ceaiurile de slabit.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Degeaba tii 1 luna dieta si 1 saptamana manaci aiurea, pui inapoi mai mult decat ai pierdut.
Cu laxativul nu faci decat sa-ti barbotezi intestinele dar nu sa slabesti. Elimini ce ai inchitit in ultimile 24 de ore, dar nu si ce s-a depus pe corp.

| Mimmiy explică:

Da stiu asta, inteleg, dar eu una sunt slabuta, si incerc sa mi formez abdomenul

| Divy a răspuns (pentru Mimmiy):

Făinoasele, catofii, dulciurile și mâncarea de tip fast-food nu te ajută în dieta pe care o urmezi