| cipimoga a întrebat:

Am un Facebook nou și vreau și eu prietenii cu care sa socializez? Aștept cereri de prietenie.

3 răspunsuri:
| samiZiciPompier a răspuns:

Scrie-l pe usi in toalete publice. O sa primesti cereri de tot felul. happy

| cipimoga explică (pentru samiZiciPompier):

Asta este numele meu de facebook nou anton moga ciprian

| RagnarokR a răspuns:

Adauga-ti prietenii, cunostintele, rudele, persoanele cu care vorbesti tu mai des sau mai putin des si macar pe Facebook poti tine legatura cu ele, caci altfel, ar fi la prea mare distanta.
Adauga-ti colegii de facultate /serviciu. Nu adauga pe orice nebun.