| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut pe net niste exercitii ce te ajuta sa cresti in inaltime. Am 14 ani si 1.60. trebuie sa mai cresc si nu stiu cum, nu am timp de niciun sport doar de exercitii. Stiti cumva daca sunt eficiente?

4 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Du-te la sală

Sau

Pune-te pe o bară (cu mâinile şi picioarele în jos) şi aşteaptă 15-30 minute. Fă asta în fiecare zi.
Succes!

| ParisulTau a răspuns:

Ai abia 14 ani, ai timp sa cresti happy Iar atunci cand ai timp poti face bascket, volei, inot happy sportul ajuta si gena (daca ai cu cine sa semeni si siguranta vei creste )

| anonim_4396 explică (pentru ParisulTau):

Nu am cu cine sa seman

| ParisulTau a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vazut ca esti fata.tu ca fata cat vrei sa cresti? 1.65-1.70 la fete mi se pare cea mai buna inaltime. In rest, sport pentru ajuta corpul sa se dezvolte frumos