| Superior a întrebat:

Am visat ca aveam 19 ani si ma pupam cu o fata foarte frumoasa in parc la 2 noapte. Ne pupam si chestii de genul de o ora si parca nu m-as mai fi oprit. Cand m-am trezit m-am enervat. Imi aduc aminte buzele ei si corpul ei..caldura ei... avea parul argintiu...era frumoasa. Ce inseamna asta? Hormonii?

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Da, sunt hormonii. Roaga-i frumos sa se calmeze.

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O intensă preocupare.
De ai fi la fel de preocupat şi de chestii mai productive... Sigur nu ai pisică ori câine? laughing

| Superior explică (pentru Bacemi):

Nup/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost un cosmar, culca-te linistit ca nu o sa se mai repete.

| Zazy a răspuns:

Alo, pai daca n ai nicio iubita si freci menta normal ca ai astfel de vise.

| Superior explică (pentru Zazy):

Pai....nu vreau iubita...

| RAY a răspuns:

Dorinta sexuala =pubertatea