| BubuBubutza a întrebat:

Apă plată sau apă minerală?
Scuze de întrebarea asta tâmpită dar chiar sunt curioasă puppy dog eyes

29 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Prefer apa minerală plată (cu un conţinut bogat de minerale, dar necarbogazoasă) sau doar plată (cea carbogazoasă balonează).

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apa plata. Apa minerala provoaca gaze in organism.

| Damii a răspuns:

Minerala happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Minerală scumpo

| kRedhead a răspuns:

Apa plata e mai sanatoasa si mai buna, in timp ce apa minerala da gaze, iar mie imi provoaca si greata.
Deci, apa plata.

Răspuns utilizator avertizat
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu conteaza atata timp cat e gratis.

| Duucu a răspuns:

Apa minerala plata sau apa minerala carbogazoasa e MULT mai buna decat apa plata distilata, deoarece contine saruri benefice organismului.

Răspuns utilizator avertizat
| AdrianaBacescu a răspuns:

Apa minerala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coca Cola.

Idk, probabil plată.
Sau aia minerală doar dacă e rece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa minerala(carbogazoasa) e ca un efervescent. E chiar buna la digestie, tocmai fiindca exact: te provoaca sa ragai tongue si astfel e bine. Consum de ani buni de zile mai des apa carbogazoasa decat plata si sincer n-am avut vreodata problema la o masa sa zic ca mi se face rau dupa.
O critica numai indivizii care au un stomac ce merge abia ca un Pentium I din alte motive.

Apa carbogazoasa nu e periculoasa mai deloc. In schimb sucurile... au mai multe otravuri prin ele.

| L?ris? a răspuns:

Apa plata.

| Happyjump a răspuns:

Imi plac amandoua dar apa plata o folosesc Mai des

| Vlach a răspuns:

Eu tot cred ca apa plata e mai buna

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Plata.

| Aimee33 a răspuns:

Ambele.

| ShadoWCrist a răspuns:

Apa plata.Nu imi place sa bag CO2 in mine.:d

| Me01 a răspuns:

Apa plata

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Apa plata e cea m-ai benefica in organism dar tot consum si apa minerala.

| Ciumpi35 a răspuns:

Apa de la chiuveta

| 135798642098945678 a răspuns:

Plata.