| RAY a întrebat:

As avea nevoie de cineva care știe sa construiască un website de la zero ca site de vânzări cu produse și logo-ul companiei, cine știe sa scrie

3 răspunsuri:
| CosminGK a răspuns:

Salut. Gratuit nu iti face nimeni, insa poti cauta pe fiverr oamenii ce te pot ajuta in cu website ul pe care il vrei tu. Sunt multi ce fac treaba buna si la pret mic.

| RAY explică (pentru CosminGK):

Logic ca nu gratis

| CosminGK a răspuns (pentru RAY):

Saluta pe fiverr, aici mai greu gasesti sa ti faca cineva treaba buna. Or cer mult ori nu fac treaba buna.