| Anna1993 a întrebat:

As vrea niste statusuri pentru oameni falsi care vorbesc ceva cu tine si pe la spate te barfesc, si niste statusuri care sa arate ca esti scarbit de lumea care e falsa si spune lucruri rele.Multumesclove struck

Răspuns Câştigător
| negru30 a răspuns:

Sfat - nu iti trebuie statusuri pentru aceasta problema - se rezolva repede - nu -i baga in seama si " lasa-i sa fiarba in sucul lor propriu "
spune-le in fata ce ai de spus si pe urma iti vezi de viata ta - multumeste lui Dumnezeu ca a luat acei oameni de langa tine

6 răspunsuri:
| Anna1993 explică (pentru superdorex):

Multumesc:* si tu sa ai grija de tine de asemenea.

| Anna1993 explică (pentru superdorex):

Multumesc,si tu sa ai grija de tine:*

| Anna1993 explică (pentru superdorex):

Multumesc,si tu sa ai grija de tine:*

| Anna1993 explică (pentru negru30):

Multumesc mult pentru sfat, este unul foarte bunlove struck:*Ai mare dreptate.

| negru30 a răspuns (pentru Anna1993):

Doamne ajuta