| RAY a întrebat:

As vrea sa vorbesc cu cineva care urmeaza o facultate de psihologie
ce anume ati invatat si invatati? cum se numesc acele manuale? doar psihologie invatati? ce teorii ati invatat, experimente ati facut?

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Tin minte cand a adus profa poligraful la curs si le-a pus alora cu poligraful video cu accidente si happy tree friends, a fost interesant

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Hai ca poti mai mult iubire, uite eu am vazut un doc interesant dezvoltarea limbajului la copii, nu am inteles de ce pana la un an un bebelus poate diferentia mai multe limbii iar apoi numai poate?