| alexutzaduta2001 a întrebat:

Aseara tatalui meu i-a cam fost rau dar mie nimeni nu vrea sa-mi spuna ce l-a durut sau ce s-a intamplat si de aseara numai cu gandul acolo stau. Nu stiu ce sa fac! plang aproape in continuu... Si cel mai tare imi este frica pentru el pentru ca este manager la o firma si mai tot timpul merge la volan.imi este atat de frica! Va rog imi poate da cineva un sfat?

10 răspunsuri:
| Roxy1993 a răspuns:

Sa te rogi pentru el sa se faca bine!happy

| alexutzaduta2001 explică (pentru Roxy1993):

Iti multumesc pentru sfat...

| corinusdeplus a răspuns:

Buna,in primul rand nu mai plange ca iti faci rau.Probabil nu a vrut sa-ti spuna sa nu te ingrijoreze(asa sunt toti parintii). Incearca sa o intrebi pe mama ta, sau mai incerca o data cand vezi ca nu il mai doare. Daca nu vrea sa-ti spuna respecta-i decizia, poate ca are un moti...Sanatate multa!

| Pisiiiii a răspuns:

Buna.
Sunt Dixxie.
Sfatul meu este sa te rogi, si sa ii spui mamei tale, ca este tatal tau, si ca meriti sa afli ce s-a intamplat.Asta e parerea mea. Sper sa fie bine.Si iti urez o zi minunata.Imi pare rau:[

| alexutzaduta2001 explică (pentru corinusdeplus):

Multumesc pentru gandurile de bine...

| Tynnna a răspuns:

sad Cred ca iti este tare greu si te macina si mai rau faptul ca nu stii ce se intampla. Vorbeste cu mama ta sau cu altcineva din familie si explica-i ca esti capabila sa intelegi orice, dar ca trebuie sa stii si tu despre ce este vorba pentru ca tu te consumi foarte mult si te gandesti la cele mai rele posibilitati. Iti fac rau si tie daca te lasa sa plangi continuu si sa stai mereu cu frica pentru ceva care poate chiar nu a fost prea grav. Cine stie. Fii puternica si roaga-te! Iti aduce liniste in suflet. :*

| alexutzaduta2001 explică (pentru Tynnna):

Multumesc pentru sfat!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multă sănătate tatălui tău, ce vîrstă are el?

| alexutzaduta2001 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Apropo... Multumesc pentru toate sfaturile si gandurile de bine am aflat ce s-a intamplat si nu e nici pe departe cea la ce ma gandeam eu!happy Si apropo este tanar pentru varsta mea! Nu este batran are sub 40 de ani si e tanar pentru varsta mea!

| alexutzaduta2001 explică:

Va MULTUMESC pentru toate gandurile de bine!
Si nu are nici pe departe ceva la ce ma gandeam eu si nu este nimic GRAV!happy
Si pentru cristidinbucuresti are sub -38 de ani!
Este foarte tanar pentru varsta mea!
Va MULTUMESC pentru GANDURILE DE BINE!