| anonim_4396 a întrebat:

Asemanari intre Trump si SOV: amândoi au multi bani, mult tupeu... Mai vedeti si alte asemanari?

Răspuns Câştigător
| LostInPark a răspuns:

SOV nu e om de afaceri.E doar un sarlatan intrat in afaceri.Primul lui milion n-a venit din portofelul parintilor, el s-a bazat pe naivitatea unor cetateni care nu stiau deloc matematica.
Sorin si-a facut loc cu ajutorul unor portite legislative.N-a luptat impotriva sistemului, el doar s-a folosit de unele erori legislative.
Nu avem asemanari aici cu Trump, Sorin n-are timp de tupeu, el e doar lupul care vede crapatura din gard ca sa-ti ajunga la oi.
Povestile alea cu ziare si gogosi vandute la colt, nu tin, nu sunt martori care sa ateste ca s-ar fi ocupat cu asa ceva.
"Dormi linistit, muncesc pentru mine."

8 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Trump e mai rau decat SOV. E si rasist.

| Violleta2022 a răspuns:

Cine este SOV?

| sabin89 a răspuns (pentru Violleta2022):

Un romanas de-al nostru... celebru.

| Violleta2022 a răspuns (pentru sabin89):

Si are un nume romanasul asta?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca te referi la Sorin Ovidiu Vantu, stiu cine este, un amarat de gestionar, care prin imprejurari ciudate ajunge sa faca avere, adica fraude happy face puscarie si cu mita / relatii scapa.
Din punctul meu de vedere SOV, in afara ca este doar juma de barbat, ca-i si handivcapat fizic, nu-i nici pe departe la genunchiul lui Trump.

| Violleta2022 a răspuns:

Uite ce declaratie faina da aici SOV:

http://adevarul.ro/......index.html

| sublime89 a răspuns:

Amandoi sunt mafioti, sau aspira sa fie. Dar pe SOV cred ca-l duce capul mai mult. E greu sa fii mai prost decat Trump.

| deeeaqq a răspuns:

Da, mai văd.
Amândoi sunt bătrâni. : o