NOname
Întrebare recomandată | NOname a întrebat:

Astăzi fondatorul acestui site, Cătălin Teniţă, care ne-a găzduit cu generozitate, îşi serbează ziua de naştere.
Vreau să-i urez un călduros la mulţi ani şi să-i mulţumesc pentru tot ce a făcut (şi) pentru noi.
La mulţi ani, Cătălin! Multă sănătate, fericire şi împliniri câte întrebări sunt pe TPU!
Cine ar vrea să se alăture urărilor mele?
Să fim astăzi http://i.imgur.com/gI4ZQh0.jpg

Răspuns Câştigător
| catalinten a răspuns:

Multumesc mult, oameni dragi. Fiecare in parte si toti impreuna suneti niste oameni mult mai buni si mai frumosi decat mine. Va multumesc din suflet.

39 răspunsuri:
| Bitextual a răspuns:

La mulţi ani, Cătălin Teniţă! Îţi suntem recunoscători pentru cei 6 ani în care ne-ai găzduit cu generozitate.

| ÇağlaŞimşek1996 a răspuns:

La mulţi ani fericiţi!

| Marasiatat a răspuns:

La multi ani, Catalin! Sa ai tot ce-ti doresti!

| Soneric a răspuns:

La mulţi ani Cătălin Teniţă!
Datorită ţie am legat prietenii, am schimbat păreri, ne-am ajutat la greu.
Acest site aduce buna dispoziţie oricui.
Multă sănătate şi succes în tot ceea ce faci în viaţă şi oriunde.

| FrancyMary a răspuns:

La multi, multi ani, CATALIN!

| PisicutzaTha192 a răspuns:

La Multi Ani Cătălin Teniţă! Sa ai tot ce iti doresti multe fericire si sanatate!

| CozaCatalin2002 a răspuns:

Euuuuu! La multi ani la tine si la blog, Cătălin!

| NOname explică (pentru CozaCatalin2002):

Ce exprimare originală.hee hee

| CozaCatalin2002 a răspuns (pentru NOname):

Mersi...

| bizoadelin17 a răspuns:

La multi ani

| kirusa a răspuns:

La multiii Aniiiiii!