NOname
Întrebare recomandată | NOname a întrebat:

Astăzi fondatorul acestui site, Cătălin Teniţă, care ne-a găzduit cu generozitate, îşi serbează ziua de naştere.
Vreau să-i urez un călduros la mulţi ani şi să-i mulţumesc pentru tot ce a făcut (şi) pentru noi.
La mulţi ani, Cătălin! Multă sănătate, fericire şi împliniri câte întrebări sunt pe TPU!
Cine ar vrea să se alăture urărilor mele?
Să fim astăzi http://i.imgur.com/gI4ZQh0.jpg

Răspuns Câştigător
| catalinten a răspuns:

Multumesc mult, oameni dragi. Fiecare in parte si toti impreuna suneti niste oameni mult mai buni si mai frumosi decat mine. Va multumesc din suflet.

70 răspunsuri:
| qNesquik a răspuns:

La mulţi ani şi multă sănătate Cătălin Teniţă. Datorită ţie noi suntem aici să cerem şi să dam ajutor tuturor! Dacă nu erai tu acest site nu exista şi unele persoane rămâneau cu probleme nerezolvate. Mulţumim pentru tot.

| Fatamuntilor a răspuns:

Eu,eu!
La multi ani Catalin, sanatate si impliniri alaturi de familie si prieteni!

Sa ne traiesti 1000 de ani!

| Furti a răspuns:

La multi ani, Catalin Tenita!

| halogen001 a răspuns:

La multi ani, multa sanatate, noroc si numai bucurii!

caramela
| caramela a răspuns:

O zi din an este a ta.
Si pentru ca e a ta este cea mai frumoasa zi a anului. Sa te bucuri de ea impreuna cu cei dragi tie.
La multi ani Catalin Tenita!

NOname
| NOname explică:

Http://i.imgur.com/0pdEG5w.png :))

| Bitextual a răspuns:

La mulţi ani, Cătălin Teniţă! Îţi suntem recunoscători pentru cei 6 ani în care ne-ai găzduit cu generozitate.

| patriciatimeea a răspuns:

La multi ani!

| Mădă0611 a răspuns:

La multi ani si alea alea, unde-i checul? big grin

NOname
| NOname explică (pentru Mădă0611):

Avem un chec bio. :D
http://i.imgur.com/sm3zGK6.jpg
Frişcă fiecare îşi aduce de acasă.;))

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Mădă0611):

Si ceaiul. ca doar nu o sa dai sampanie, ca-i imbatam pe astia mici laughing

| Mădă0611 a răspuns (pentru NOname):

Crema cu aroma de caramel mai bine, dar nu cred ca merge cu checul asta. Aduc niste must? smug

| Mădă0611 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Suc de pietre pentru astia mici laughing), apă.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Mădă0611):

... te indinzi deja prea mult.Nu ai auzit ca nu prea au fost struguri anul asta? De unde must?

| Mădă0611 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Eu am, dar nu pentru toata lumea. tongue

NOname
| NOname explică (pentru Mădă0611):

Mmmm...muuust, mmmm-daaaaa-a-a, ooooo-o, ooooo-o-oo, acolo, acolo...
http://youtu.be/B298r-3BTwM

| Me01 a răspuns:

La multi ani!

| Omulinvizibil a răspuns:

La multi ani, Catalin! Multa sanatate, fericire si tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca! Ma bucur foarte mult ca am descoperit acest site acum cativa ani. Felicitari pentru efortul depus si multumesc pentru serviciul oferit.
Sa ne traiesti! :*

| Soneric a răspuns:

La mulţi ani Cătălin Teniţă!
Datorită ţie am legat prietenii, am schimbat păreri, ne-am ajutat la greu.
Acest site aduce buna dispoziţie oricui.
Multă sănătate şi succes în tot ceea ce faci în viaţă şi oriunde.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru NOname):

Cred ca mustul lui Mada, e deja tulburel ca de imbatasihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Cică:"care ne-a găzduit cu generozitate" laughing
Aş avea ceva să-i spun dar e de rău şi mă abţin...

NOname
| NOname explică (pentru Fatamuntilor):

M-a ameţit doar ideea unui miros.hee hee
Mi-a amintit de copilărie, când bunicul făcea minuni în beci. love struck

| DiannaDia a răspuns:

La mulţi ani frumoşi! happy

mariana
| mariana a răspuns:

LA MULTI ANI! Catalin, mii de multumiri pentru ideea infiintarii acestui site si pentru realizarea lui.
Ma numar printre cei care am avut bucuria de a descoperi, cu ajutorul fiicei mele Roxana, acest site, la scurta vreme, dupa ce a fost infiintat si de a activa, dandu-mi si eu ajutorul, in limita timpului disponibil.
Sa fii sanatos, sa ai o viata frumoasa, plina de succese si impliniri, de care sa te poti bucura, impreuna cu cei dragi.
Ganduri bune si pentru Noname, care a avut initiativa de a posta aceasta intrebare, cat si pentru ceilalti useri care s-au alaturat urarilor de bine pentru Catalin.
Un sfarsit de saptamana, cat mai agreabil, pentru toti userii TPU.

| Duucu a răspuns:

Ma intreb daca are cont de TPU :\

NOname
| NOname explică (pentru mariana):

Mulţumesc, Mariana. Mereu mămoasă şi generoasă. :)
O felie de tort?
http://i.imgur.com/grEwFGt.jpg

NOname
| NOname explică (pentru Duucu):

Are, chiar două, dar nu a mai intrat demult pe ele (pe cele oficiale cel puţin).

| ImCalledLamă a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Sampanie de copii rolling on the floor

| Soneric a răspuns (pentru NOname):

Dă-mi şi mie o felie de tort!

| Iunix a răspuns:

La multi ani happy