| mgtow a întrebat:

Astept o scrisoare recomandata din Brasov in Londra (unde ma aflu). A fost depusa la ghiseul postal pe 2 03 2016 si cica trebuie sa ajunga in 10 zile lucratoare pe 16 03 2016. Pe 17 o sa plec de la adresa respectiva si ma tem ca nu va ajunge la timp din cate am citit pe internet. A platit 100 lei livrarea scrisorii ce ziceti va veni la timp sau nu?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal ar trebui s-o primesti, dar n-avem de unde sti precis.

| untu a răspuns:

Cred sa astepti ca mai este sa soseasca pana miercuri seara! Depinde cat sint angajatii postei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Eu astept cardul de identitate de 3 saptamani de la 32 de km. Credeti ca va ajunge scrisoarea la Londra in 10 zile? 10 zile se plimba numai prin Romania. lol.