| Andrei123aaa a întrebat:

Ati fost percheziționati pe strada de politie/jandarmi? V-au pus sa va si dezbracati, v-au controlat in zonele intime?

7 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Nu stiu cine te-a perchezitionat pe tine, dar cu siguranta nu erau din cadrul MAI laughing)

| Andrei123aaa explică (pentru StoicAnalysis):

Erau doi jandarmi?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu.

| simplaexsistenta a răspuns:

Ah, super, deci ne informezi ca au venit doi la tine si ti-au bagat mana in chiloti, nu?

| Andrei123aaa explică (pentru Andrei123aaa):

Fara?

| Andrei123aaa explică (pentru simplaexsistenta):

Da ????

| Xena20 a răspuns:

Ce fantezii ai! Oricum nu au voie sa te percheziționeze decât polițiști sau jandarmi de același sex, ca sa nu fie acuzați de hărțuire sexuală, deci visează in continuare, nu o sa te percheziționeze niciodată o polițistă sau jandarmerita!