| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Ati intalnit vreodata persoane care incearca sa va manipuleze?
Daca da, cum ati reactionat.

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

I-as da impresia ca a reusit, in timp ce manipulez eu acea persoana.

9 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Trebuie evitate de regulă, chiar dacă sunt companii plăcute în general.

| ROB3RT89 a răspuns:

Da,am intalnit! Pentru moment i-am lasat sa creada ca au reusit, dar treaba nu a stat chiar asa! Pe scurt fa-te frate cu dracu pana ii treci puntea si lasa orgoliu deoparte in anumite situati mai delicate!

| EstiFericitaSauTrista explică (pentru ROB3RT89):

Da,de multe ori trebuie sa folosesti ignoranta.

Thanks for answer

| EstiFericitaSauTrista explică (pentru Arthur):

Thanks for answer.

| aliceinchains a răspuns:

Evident, toți am întâlnit astfel de persoane. Chiar dacă ne-am dat seama sau nu. Toți încearcă la un moment dat să se folosească de tine. Depinde de cât de repede îți dai seama de asta și-apoi să-i zici "pas".

| EstiFericitaSauTrista explică (pentru aliceinchains):

Thanks for answer

| morningstar a răspuns:

Am intalnit; desi nu le-am spus in fata ca nu imi place, am preferat sa ma retrag incet iar ei si-au dat seama ca nu imi place incercarea lor de manipulare.

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

DA. sa ne manipuleze in sensul bun al cuvantului?

| fdhgcvnb a răspuns:

Buna! Da, am intalnit.Cum am reactionat? M-am lasat manipulata.winking