| aelina a întrebat:

Au venit la noi in scoala 2 profi noi asa draguti si simpatici... unul e mai mare ca mine cu 4 ani altul cu 6, nu stiu ce sa fac ma privesc intr-un fel deosebit si ma admira dar eu nici nu stiu cum sa ma comprt si ce sa fac. ajutati-ma va rog

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Comporta-te ca o eleva fata de proful ei.Asta pana termini scoala. Apoi faci ce vrei.

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Daca iti place de unu din ei asteapta sa termini scoala si apoi poti face ce vrei. Noroc mult si pupici! :*

| aelina explică (pentru LexHasAMasterPlan):

Pai mai am un an e cam mult de rabdatbig grin si in plus ei imi atrag foarte multa atentie si e cam greu sa te tii mi miinibig grin