| ady2607 a întrebat:

Aveti cicatrici? Ceva mai serios, nu orice zgarietura! Eu am 2 mai importante:cineva mi-a spart capul mai demult(nu mai stiu de ce!) si inca o taietura pe antebrat(m-am taiat intr-un ciob). Eu intotdeauna spun ca le-am capatat in incaierari, aparand o fata la ananghie sau salvand nu stiu ce persoana din nu stiu ce situatie. Dar fata de voi sunt sincerbig grin

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Eu nu am happy sunt norocoasa. Dar era un coleg de-a meu care se mandrea cu operatia de apendicita, zicand "Trebuie sa le spun fetelor ca m-a muscat un rechin. o sa iasa cu mine imediat ce aud asta"laughing. Eram in clasa a IV-a.

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Degetul mare de la piciorul drept, cicatrice jur-împrejur, l-am avut aproape retezat, mă jucam într-un pârâu şi-am nimerit un borcan spart.Genuchiul stâng, un plonjon la handbal, am nimerit un ciob, genunchiul arăta ca un pepene crăpat, colegele m-au speriat cu poveşti de groază despre cum te coase pe viu şi alte alea aşa că mi-a fost frică să merg la doctor, s-a vindecat până la urmă după ceva timp dar arată destul de urât. Şi mai am una de la apendicectomie dar bănuiesc că nu se pune...

lolita
| lolita a răspuns:

Din pacate am un mica de la opertia de apendicita. dar imi fac un tatuaj in partea opusa si asa dezviez privirile laughing

| Cretzule a răspuns:

Eu am una pe mana stanga pentru ca m-am bagat intre caini cand se bateau si mi-a smuls pielea big grin si m-ai am un la degetul mic de la mana stanga, mi-am bagat degetul din greseala in lama unui aparat de taiat salam laughing si mi-a lipit unchimiu cele 2 jumatati ale degetului laughing dar acum nici nu se observa.