| ioanaminodora a întrebat:

Aveti idee ce pot sa fac pentru a adormi mai repede? Nu mai pot, sunt obosita tot timpul. Am incercat foarte multe chestii, dar niciuna nu a mers. Poate stiti voi ceva folositor...

Răspuns Câştigător
| Gabry33 a răspuns:

Pai... Inainte sa te culci bate de 3 ori din palme, dar mai tare. Eu stiu de la bunica mea eu am incercat si am adormit sau consulta un medic

3 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Sedativ pc laughing)

| carpediem a răspuns:

Incearca sa mananci o ceapa seara inainte sa te culci. Daca esti obosita tot timpul trebuie sa consulti un medic, poate fi un simptom. Vorbeste cu ai tai.

| ioanaminodora explică (pentru carpediem):

Cand am spus ca sunt obosita tot timpul, m-am referit cand nu adorm decat tarziu si trebuie sa ma trezesc dimineata.Si cam asa patesc tot timpul. Nu am inceput sa il consider chiar un simptom.De exemplu, aseara am dat mesajul, iar dupa la putin timp, am adormit. Si de abia acum m-am trezit si ma simt odihnita...