| DenisaNicoletaG a întrebat:

Aveti un vis care va doriti sa devina realitate? happy

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Să îmi permit să călătoresc prin toată lumea, să cunosc alte culturi și oameni faini din alte țări alături de care să trăiesc experiențe plăcute, inedite.

48 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cred că da, însă în momentul ăsta nu prea mă mai gândesc la visuri ci la realitate.

| DenisaNicoletaG explică (pentru T0T):

Totusi, iti doresc indeplinire placuta a visului tau! happy

| untu a răspuns:

Visez ca mi-as dori sa am o familie fericita si un loc de munca!

| DralyaDary a răspuns:

Eu visez sa ajut oamenii. happy

| Speed99 a răspuns:

Cand eram mai mic, imi doream sa fiu Trenuletul Thomas. Visele nu devin realitate. *lacrima*

| Yaesmin a răspuns:

Întotdeauna mi-am dorit să fiu tratată ca o regină, sa am coroană și sa am servitori care să facă ce vreau eu.(ca Suleyman)

| GoldenZenith a răspuns:

Un duet cu Andra.
Sau Salam. Este bine și cu Salam.

| Kiwibibilă a răspuns:

Să aflu cum *** de existăm.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Da, dar e secret.

| RAY a răspuns:

Mare e prostia e in tara asta, visul este sa calatoresc in jurul lumii, sa imi fac o iubita, sa zbor in cosmos, al tau care e?

| deeeaqq a răspuns:

Da

| Tiger7777 a răspuns:

Da, ca peste 10-15 ani sa am o nevasta si niste copii frumosi, sa fiu fericit si sa ajung Programator IT, dar nevasta sa fie bomba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar din pacate nu poate deveni realitate. Soarta.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Tiger7777):

Vezi sa nu explodeze laughing

| DenisaNicoletaG explică:

De ce ai parerea asta despre tine mai?

| DenisaNicoletaG explică (pentru DralyaDary):

Dragu' happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru GoldenZenith):

Succes cu Salamul! laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru RAY):

Nu stiu daca am vreun vis, nu prea acord importanta vietii mele happy

| ShaOfHatred a răspuns:

Visele nu devin realitate.

| Elide a răspuns:

Era sa mă înscriu la emisiunea mireasa pentru fiul meu și sa câștig marele premiu dar cum emisiunea a luat sfârșit asta e sadhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar daca nu e posibil ma multumesc cu "putina" narcolepsie... macar asa sa-mi "traiesc" visul laughing

| Speed99 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ai adus vorba de atatea ori de Salam, incat incep sa cred ca o spui in mod neironic. laughing Are you alright?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visul meu este să îmi îndeplinesc toate visele, să le fac realitate.
No hai, fiindcă nu te-o întrebat nemenea, tu ce ai răspunde la întrebare?

| Lewis95 a răspuns:

Da. Visez să întâlnesc o fată de care să mă îndrăgostesc și care să mă iubească la fel cum o iubesc eu, cu care să-mi întemeiez o familie și lângă care, să îmbătrânesc alături de ea până când moartea ne va despărți happy
Ps: Dar din păcate, nu cred că se va întâmpla asta vreodată, deoarece sunt un tip prea ghinionist ca să mi se întâmple asta...sad

| Tiger7777 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Ce vrei sa zici cu asta?

| Anngela a răspuns:

Eu imi doream sa fiu celebra cu vocea mea

| Drimmero a răspuns:

Momentan visul meu este :
https://www.google.ro/......ps?/search

| NeaMih4i a răspuns:

Da, acela este sa existe hack in viata reala

| DenisaNicoletaG explică (pentru Tiger7777):

Nimic happy