| DenisaNicoletaG a întrebat:

Aveti un vis care va doriti sa devina realitate? happy

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Să îmi permit să călătoresc prin toată lumea, să cunosc alte culturi și oameni faini din alte țări alături de care să trăiesc experiențe plăcute, inedite.

48 răspunsuri:
| DenisaNicoletaG explică (pentru Bacemi):

Bai, ce-mi place raspunsul tau happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Nu as raspunde, fiindca nu stiu daca am vreun vis happy

| Fumiko a răspuns:

Da am

| Superior a răspuns:

Sa am o femeie frumoasa si sexy langa mine, copii cam ca mine, bani. Ca si lucru am 2 variante : a) sa ajung programator IT si designer, sa lucrez la propria companie de jocuri, sau la Ubisoft/EA Games. b) Sa am propria firma de automobile sport si exotice, eu fiind designer si patron al companiei (probabil foarte greu de realizat).

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaNicoletaG explică (pentru meinteil):

Nu e bine singur?

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaNicoletaG explică (pentru meinteil):

Ododo, saracutul de tine oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei277 a răspuns:

Sa lucrez la Disney Channel intr-un show gen, cu oameni cu superi puteri (oricum stiu ca nu o sa se intamplelaughing )

| Nemessys a răspuns:

Da... Ca toata lumea sau cel putin o mare parte din ei, sa devina mai destepti. Si prin destepti ma refer la modul de gandire, nu la cantitatea de informatii. Sa devina mai buni la suflet, sa nu fie egoisti si sa aiba curajul sa fie ei insusi sau diferiti.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Sa devin una cu infinitul.

| CristiRx8 a răspuns:

Sa fiu sanatos eu cu familia ca de restul sa ma ocup eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

'Copii cam ca mine''
Adica niste pampalai?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

What?! IRONIC. IRONIC a fost.
phbbbbt ferească Dumnezeu de altceva.

| RainmakerX a răspuns:

Am un vis si ma straduiesc sa-l fac sa devina realitate.

| Superior a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica...

| August99 a răspuns:

Da