| DenisaNicoletaG a întrebat:

Aveti un vis care va doriti sa devina realitate? happy

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Să îmi permit să călătoresc prin toată lumea, să cunosc alte culturi și oameni faini din alte țări alături de care să trăiesc experiențe plăcute, inedite.

32 răspunsuri:
| Lewis95 a răspuns:

Da. Visez să întâlnesc o fată de care să mă îndrăgostesc și care să mă iubească la fel cum o iubesc eu, cu care să-mi întemeiez o familie și lângă care, să îmbătrânesc alături de ea până când moartea ne va despărți happy
Ps: Dar din păcate, nu cred că se va întâmpla asta vreodată, deoarece sunt un tip prea ghinionist ca să mi se întâmple asta...sad