| Oana157 a întrebat:

Baieti - ati fi preferat sa fiti fete?

Fetelor - ati fi preferat sa fiti baieti?

Eu de multe ori ma gandesc ca daca eram baiat era mai simplu, fetele au mult mai multe pe (menstruatie, sentimente mai adanci, etc). Daca eram baiat mi se rupea si mie de lume

15 răspunsuri:
| IamJoKeR a răspuns:

Uneori voiam să fiu fată, dar sunt mândru că sunt băiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma simt mai mult decât bine ca am 0o!
Nu, sunt si baieti care au sentimente, doar ca tu il alegi pe acela care Singurul sentiment e cat de adanc intra madularul in tine.

| sofisis a răspuns:

Nu mi-as fi dorit sa fiu barbat.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

F*ck! It's so deep!
Ai mentalitate de copil de 14 ani.

| Roxin a răspuns:

Hello!

Cum ai dedus ca ar fi mai simplu sa fi baiat?
La partea cu menstruatia sunt relativ de acord, dar aia cu sentimentele?! Stii tu cum si ce simte un baiat?

| Freya1 a răspuns:

Da m-am gandit si mi-ar fi placut într-un fel.

| RAY a răspuns:

Problema nu e daca ai vrea, problema e daca nu te regasesti in corpul in care esti, dar natura cateodata face si greseli de astea, ce sa faci, eu unu nu ma regasesc deloc in lumea masculina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Faci greseli de deductie, daca spune ca si-ar fi dorit nu inseamna ca "natura a facut o greseala". Trebuie sa ai probleme mari ca mascul sa-ti doresti sa fii muiere

| Paul754880338 a răspuns:

Stie cineva cum este cu adevarat sa fii in pielea sexului opus? Eu cred ca sunt doar presupuneri nu certitudini. Atunci doar daca nu te simti bine in pielea ta, nu stiu daca asta este ceea ce trebuie schimbat. Mai sunt si alte "butoane"la care se poate umbla si cu schimbari mai putin radicale, as zice, dar mai realiste.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai inteles nimic

| Paul754880338 a răspuns (pentru Roxin):

As completa doar, ca daca femeie are de infruntat menstruatia cateva zile pe luna, barbatul are de luptat cu a intelege ce este in mintea femeii zilnic si atunci sunt, poate (cine stie) chit.

| Raven a răspuns:

Cum îi spuneam lui @InYourMind odată, am personalități multiple. Printre ele sunt și fete și băieți. Deci n-am problema asta laughing

| NUpotiSaintelegi a răspuns:

Si baietii au sentimente adanci, nu trebuie sa fi fata sa te gandesti -deep-, sa ai sentimente profunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"menstruatie, sentimente mai adanci"
La prima te înțeleg.
La a 2-a... pauza.
"Daca eram baiat mi se rupea si mie de lume "
laughing da, vaginul e de vina pentru toată suferința ta emoțională.

| mgtow a răspuns:

Nu mi-ar placea sa fiu femeie pentru ca stii tu noaptea te violeaza orice prost, salariu e mai mic fata de cat castiga un barbat, menstruatia. Dar femeile traiesc mai multi ani decat barbatii si se descurca mai bine la gatit