| RAY a întrebat:

Băieți cum v-ați pregătit de vânătoare și ce animal ați vana?

12 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

Daca nu ar exista legi pe oameni i-aș vâna și chinui nu pe animale care te iubesc și nu te uita niciodată și dacă le dai un colț de pâine.

| RAY explică (pentru Mindfulness):

Și cum ai pregăti un plan de vânătoare?

| Mindfulness a răspuns (pentru RAY):

Singur nu poți să lupți cu o întreagă legiune laughing
Când vezi niste gunoaie că chinuie un câine sau o pisică mai poți avea o părere bună despre oameni? Chinuie exact ce ne iubește pe noi cel mai mult,care te iubește și dacă ești sărac și dacă ești prost, pe caini! Când vezi așa oameni te gândești să le faci felul! Nu la toți la cei special care chinuie animalele! Nu vreau sa zic ce as face, dar ar merita sa fie pedepsiți că în filmele de groaza cu SAW, dar numai pe cei care chinuie animalele și își bat joc de oamenii vulnerabili, le dau bullying.

| Mosotti a răspuns:

Hiene, sobolani, serpi, adica astia cei mai rai si perversi.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Sa îmi spui planul de vânătoare

| RAY explică (pentru Mindfulness):

Mann vine iarna, fructe, legume numai sunt tu trebuie sa vânezi macar pentru tine, vânezi șobolani sau gândaci?

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

La hiene cu pusca cu amtortizor, e simplu, la sobolani la fel dar cu una mai mica, la serpi, acolo cu capcane mai mult, ca fiind pe pamant mai greu sa tragi cu ceva. Nu e asa greu.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Din păcate mann nu vei avea asemenea echipamente că suntem în pădure în Africa de Sud acum 8 milioane de ani iar hainele te înconjoară iar tu ești o primata de 40 de kg

| Mindfulness a răspuns (pentru RAY):

Pentru mine oamenii sunt gândaci și șobolani! 2-3 oameni am întâlnit ok in viață mea in rest numai scursuri! Eu pe oameni m-aș pișa! La mine anxietarea e prea mare,tu nu cred că ai avut agorafobie, daca nu aveam așa ceva îți dai seama că eram altfel ca om, nu mai eram asocial, retras! Când o să scap de problema asta probabil o sa vânez de toate și o să rezolv problema cu dantura.
Pentru mine deocamdată e bine că nu mai pot sa joc la păcănele, e deja un câștig mare! Mai incerc sa vânez fete pe aici dar unele au probleme mai mari decat mine!

| RAY explică (pentru Mindfulness):

Eu vb serios, in felul asta nici una nu o sa te vrea, mori de foamete, nu poți asigura un viitor, trebuie sa vânezi

| Mindfulness a răspuns (pentru RAY):

Sunt care mă vor dar nu le vreau eu!

| Mindfulness a răspuns (pentru RAY):

Și ea sa stea cu cracii pe tiktok sau cum? Ele nu au ce oferi decât o gaura!