| libertatea98 a întrebat:

Balanta se potriveste cu sagetatorul?

Răspuns Câştigător
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Horoscopul e un BIG SHIT!
te potrivesti cu cel/cea pe care il/o iubesti si aveti lucruri in comun

8 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Daca te iei dupa horoscop cand vrei sa te "combini" cu cineva vei muri singura si virgina. Si da se potrivesc, toate zodiile se potrivesc cu toate zodiile.

| gorigoscop a răspuns:

Asa cum gaura se potriveste cu banana, whatever zodiile sunt o facatura atrologia e ok laughing

| ywar a răspuns:

Daca ar fi sa iti dau un raspuns stiintific as spune asa: Balanta e zodie de aer; Sagetatorul este o zodie de foc - Aerul potenteaza focul, il alimenteaza [in bine sau in rau]
Dupa anumita varsta [30+] intra in actiune ascendentul.
In principiu, cum au spus ai altii inaintea mea - Daca gasesti lucruri, stari care sa va bucure pe amandoi deo potriva e foarte frumos. Daca nu, vei cauta pana vei gasi sau el/ea te va gasi pe tine. Spor in toate!

| Wehrmacht a răspuns:

E din metal? Sa nu cumva sa rupa "sageata".

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns (pentru ywar):

Numai stiintific nu fu ce zisasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta ne mai trebuie acum, daca dragoste nu eeee nimic nu e, nici moarte nu-i nici viata nu-i la la laaaa

| Prietenoasa a răspuns:

Nu conteaza conteaza sa va placeti. Daca te ei dupa astea nu mai existam din 2012.