| anonim_4396 a întrebat:

Banii sau faima? Ce alegeti?

17 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

Niciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Adrian5575):

Nici macar banii? laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Banii.
Nu vreau faima, nu te poti bucura de bani

| SilentRain a răspuns:

Banii

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Adrian5575):

Unii le au pe amândouă.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Și Dorel e faimos.
Dar dacă nu îl duce capul... e degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Banii, clar happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faima.

| Mosotti a răspuns:

Faima aduce si bani, deci faima.

Ptr ca doar banii nu iti aduc relatii, pile peste tot.
De exemplu vrei sa treci un bac pe sestache, daca ai bani si atat, du-te tu la comisie ca te da afara, te mai si reclama.

Dar daca esti faimos, se aranjeaza repede, ca te cunosc si te indragesc f multi, inclusiv profesori.

Si tot asa.

| SociopatuI a răspuns:

Banii

| RAY a răspuns:

Dami sanatate si iubire si le am pe toate., iubirea greu o gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viața. tongue

| Meme10Meme a răspuns:

Banii.

| Meme10Meme a răspuns (pentru anonim_4396):

Fara bani nu ai viata. Daca ai bani, ai un doctor profesionist. Un exemplu.

| gemeni6226 a răspuns:

Banii ca faima se duce. Oricine orice ar zice este nevoie de bani.Pentru sanatate, pentru a fi liber, pentru a putea oferi ce doresti cui doresti.Vin zile de nastere, sarbatori ca si craciunul, botezuri, nunti si mie nimeni sa nu zica ca nu are nevoie de bani.Ar mai fi si frumusetea ce iti ofera florile daca le ai mereu in casa, si florile costa si sa iesi din casa costa.Eu in orice caz nu as refuza oferta e altceva in ce conditii ca daca se pun niste conditii ce nu imi plac doar atunci spun nici una nici alta.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca ai faima automat ai bani deci faima

| oglindasultanului a răspuns:

E jenant sa nu-i ai si sa te stie lumea. e mai confortabil sa obtii destul incat sa-ti poti construi spatiul privat, decat sa te stie lumea fara