| angel30 a întrebat:

Barbatii primesc flori?

9 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Doar cu o dedicatie:
Barbatii care au trecut ieri, la orele prânzului, prin zona centrala a municipiului Râmnicu Vâlcea au avut surpriza sa primeasca in dar, din partea femeilor politist, câte o floare insotita de mesajul "Violenta asupra femeii ne raneste pe toti. Nu fii indiferent! Nepasarea poate ucide". Aceasta activitate a marcat inceputul campaniei "16 Zile de Activism impotriva Violentei asupra Femeii", campanie care a debutat cu ocazia Zilei Internationale Impotriva Violentei asupra Femeilor si va lua sfârsit in data de 10 decembrie, Ziua Internationala a Drepturilor Omului.
In rest femeile primesc flori de obicei.
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, normal. La mormânt.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt rare ocaziile când unui bărbat i se dă flori (să fie gen cântăreț!).
Pa, pa.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Cel mai des după moarte.
batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăămm...nu.Poate doar cei gay.thinking

| mona a răspuns:

Daca e invatator, profesor, vedeta mai merge...

| Musique a răspuns:

Ai fi ciudat.
Nu as oferi unui băiat/bărbat flori.

| darrio2007 a răspuns:

Daca ii dai, da.

| Northern a răspuns:

De ce nu? Fiecare om merită puțină atenție, părerea mea.Nu se obișnuiește, dar nu-mi dau seama de ce ar fi un lucru ciudat.