| AndrewTate7789 a întrebat:

Barbatul oferă bani si primește p*z** acesta e târgul familiei tradiționale?

2 răspunsuri:
| Cinic a răspuns:

Pai daca este familie traditionala si femeia plateste barbatul. Spala, calca, gateste, face cumparaturi... practic si femeia are un job chiar daca nu lucreaza, asa ca si barbatul si femeia muncesc. Daca ai genul asta de relatie, sau daca iti permiti sa intretii o femeie " tradiționala" mi-se pare normal si tu ca barbat sa ai grijă de ea din orice punct de vedere. De la tampoane si parfumuri, haine la vacanțe si mici mofturi feminine. Si femeia iți da fofo doar dacã are ea chef, ca nu este sclava ta.

| MistarGoGu a răspuns:

Pentru o pitipoanca cu interes scăzut pentru educație și cariera SIGUR ca este! Un bătrânel bogat și darnic oferă casa, servitori și un S clas sau Bentley iar dama desface picioarele sa între piscotu în savarina!
O fata interesata de cariera *( facultate ) și un job decent nu cauta armăsar sau Virinel cu casa la Izvorani și bideu de aur în casa!