| anonim_4396 a întrebat:

Buna,aceasta intrebare este adresata fetelor.Este un baiat care se comporta frumos cu mine vorbeste frumos ma saluta, dupa cum vad cred cai place de mine, dar faza e ca eu tot il plac enorm.Intro zi a fost carnavalul de iarna si m-a invitat la dans insa eu de emotie mam pierdut si mi se parea ca gresesc in toate.El este de aceeasi virsta ca si a mea...cum credeti ma place? Sau doar asa se compoarta ca sa ma atraga spre el?

Răspuns Câştigător
| Andrutza987 a răspuns:

Eu una cred ca chiar te place. Daca nu te-ar fi placut nu cred ca te invita pe tine la dans adica putea sa invite orice alta fata dar nu, el te-a invitat pe tine si cred ca esti speciala pentru acel baiat. happy happy happy Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| kindofart a răspuns:

Este normal sa te pierzi si sa ti se para ca faci totul pe dos :-) Nu-ti face griji, sunt sigura ca te place. Fii tu insati si totul o sa fie ok. Arata-i si tu ca esti interesata de el - vorbeste cu el, intreba-l diverse chestii, fii naturala. Da-mi de veste cum a iesit, daca ai reusit sa-l cuceresti.

| neutrino a răspuns:

Probabil ca nu mai stii ca exista si normalitate. Este normal ca un baiat sa se comporte frumos cu o fata, si nu numai. La fel de normal este si faptul ca baiatul, in cazul unei petreceri, sa danseze cu fete. Asta nu inseamna ca tu, chiar daca il placi, sa-ti faci tot felul de planuri sentimentale. Daca baiatul te-ar fi placut pentru o eventuala relatie, si daca este in stare, atunci ti-ar fi aratat acest lucru. Daca nu, inseamna ca ai ghinion.

| Bianca72 a răspuns (pentru kindofart):

Mersi de ajutor :*