| Jackson_Andreas_1997 a întrebat:

Am fost afara si mi s-a rupt penisul.Ce sa fac? Sa ma duc la doctor?

7 răspunsuri:
| AnaRadu a răspuns:

Heii O.o. Cum doamne fereste se poate intampla asta? O.o.Sincer nu am mai auzit asa ceva pana acum la tine. Du-te la medic sau direct la urgenta! Ce mama naibii mai astepti sa postezi pe TPU! Fugi!

| Turok90 a răspuns (pentru AnaRadu):

laughing tu îl crezi? Se poate fractura dar nu asa cu una, cu două.

| AnaRadu a răspuns (pentru Turok90):

Nu il cred. Cum naibii ti se " rupe " si tu stai sa pui intrebare pe TPU ce sa faci? O.o laughing Totusi are ganduri marii! laughing

| JiTerra a răspuns:

Ai de frunzulita mea =]]]]]]] eu zic ca inainte sa mergi la doctor sa stai putin pe facebook sa le ceri si lor pareri =]] daca tot "ti se rupe" =]]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoci.

| darrio2007 a răspuns:

Te-ai fortat.Ca in poza.Las-o mai moale.

| MioaraParalescu a răspuns:

Da-i cu picatura fraiere.
http://www.google.ro/......tp?/imgres