| GeorgianaBurceana a întrebat:

Am mare nevoie de niste sfaturi va implor sa ma ajutati! crying Telefonul meu a fost furat,stiu de cine,dar el nu vrea sa recunoasca, cred ca l-a bagat la amanet..Eu vreau sa aflu unde este,problema e ca nu aveam app store deschis,adica am id si parola doar ca nu era activat,credeti ca poate fi localizat? eu il cunosc pe baiatul de unde am luat telefonul dar problema este ca nu mai are actele la el crying( nu stiu ce sa fac, da-ti-mi idei va rog din suflet! orice sfat este binevenitcrying

3 răspunsuri:
| missmarvel a răspuns:

De ce nu te duci la politie?!

| GeorgianaBurceana explică (pentru missmarvel):

Am fost la politie..nu are ce sa faca atata timp cat nu am actele telefonului, iar eu nu stiu de unde pot face rost de ele, tipul de la care am luat telefonul nu le mai are crying stiu cine l-a luat, nu stiu cum sa fac, sa-l conving sau macar sa scot ceva de le el...crying((

| darrio2007 a răspuns:

Nu exista si Politie? Nu ar fi mai simplu?