| Stefi200000 a întrebat:

Buna,am o întrebare de curând am picat sala, m-am reprogramat și acum întrebarea mea este mai trebuie sa fac din nou poze pentru permis sau rămân pozele de când am dat prima data?
Sau dacă știe cineva dacă trebuie sa mai plătesc o data taxa de permis?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te mai stresa cu altele ca nu trebuie decat sa inveti, dar de data asta toata LEGISLATIA RUTIERA din scoarta in soarta si sa o intelegi logic, fiindca din ea sunt toate cele 3000 de intrebari, care iti pot pica la testare.
Pozele raman aceleasi si nu trebuie sa platesti nimic extra.
Spor la invatat si succes la examen!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~ am picat sala... mai trebuie aa fac din nou poze~

dacă nu ți-ai schimbat față, sunt ok primele

| Stefi200000 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc