| Madalina145 a întrebat:

Am si eu nevoie de un mesaj sau status, fac 1 an de cand sunt cu iubitul meu si nu am nici o idee. As fi recunoscatoare celui/celei care ma ajuta. Multumesc!

8 răspunsuri:
| Andrei095gmr a răspuns:

1.Adevarăta dragoste este ca o fantomă, despre care toată lumea vorbește despre și puțini au văzut-o
2. Iubirea adevărată este ca vinul bun, cu cât trece timpul peste ea, cu atât este mai bună și mai valoroasă

| Madalina145 explică (pentru Andrei095gmr):

Facem un an si vreau ceva mai special o dedicatie de dragoste pentru ziua noaetra in care facem 1 an

| Madalina145 explică:

Un mesaj de dragoste cu scopul sarbatorii un an de relatie

| NLS a răspuns:

Ti-am trimis ceva pe privat.
mai adauga/modifica tu ce crezi ca ar merge.
si "Multi ani fericiti" impreuna!

| cristimihailov a răspuns:

Vom face in curand 1 an impreuna! Cadou si flori happy

Nu de alta, dar afiseaza-l cu ceva timp inainte ca sa nu uite.

Protejeaza-te sufletestewinking

| Clorox a răspuns:

Stii ce ar fi si mai frumos din partea ta? Sa-i fi recunoscătoare si sa scrii ce simti, nu ce zice o persoana de pe un site, e ceva special, treateaz-o ca atare.

| Mircea08 a răspuns:

Fiecare este jumatatea celuilalt, deci impreuna formati un singur corp, iar intr-un corp, partile componente functioneaza cam asa :
Cand mana doare, ochii plang, cand ochii plang, mana sterge lacrimile.

| utilizatornou18 a răspuns:

Te iubesc necoditionat mia more. Ești aerul pe care-l respir și soarele fără de care n-as putea trai.la câți mai mulți ani Fericiți împreuna alături de tine #1an minunat multumesc pentru tot (Mi-a venit in minte, nu-i luată de pe net)