| Ale013 a întrebat:

Am si eu o problema.
Cum gasesc ceea ce am vorbit acum foarte mult timp cu cineva, pe mess. Nu am mai intrat de mult iar daca ma uit la e-mailuri nu gasesc nimic...stiam ceva de genu ca trebuie sa intru pe mess la nu stiu ce, dar daca nu merge poate ma ajuta cineva cu un raspuns...e urgent!

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Salut! Trebuie sa dai click la persoana cu care ai vorbit, apoi dai la istoric conversatii(poate sa scrie si history sau arhiva)

| Ale013 explică (pentru zurick):

Mersi,mersi..si daca l-am bagat la ignor cum il scot.(de me e-mail)? sad

| zurick a răspuns (pentru Ale013):

Imi pare rau, dar asta nu stiu.Ti-ar trebui email-ul lui sa-l bagi din nou in lista de prieteni si sa dai la istoric conversatii(...)Cred ca gasesti ca mie mi-a mers.