| ioana203 a întrebat:

Buna,am si eu o problema

ma cunosc cu un baiat de la gradinita pe nume matei si anul acesta ne-am revazut.Cand are chef se comporta cu mine de parca am fi intr-o relatie.Adica odata m-a luat in brate,imi zice iubita, imi zice sa il pup(pe obraz), ma pisca, adica mereu se baga in sema desi eu cateodata ma supar ca vb mai urat si el tot insista pana imi trece si e foarte protector si mai mereu ma compara cu fostele lui prietene.Intr-o zi mi-a luat telefonul si i-am zis sa mi-l dea.lam recuperat intr-un final dupa care i-am luat niste pixuri si nu i le-am mai dat.El m-a luat de mana si ma piscat dupa care a zis.,, ce eu stau de vb cu toate proastele?,, si de at nu mai vb k mine.si nu inteleg dc? Si nu stiu ce sa fac ca sa il impac acum.

ps:Mai este ceva...se comporta cam dragut cu toate fetele si pe unele le mai striga iubita si nu stiu ce sa inteleg mia imi place de el si nu stiu daca lui ii place de mine ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| dydysor01 a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cu el despre asta, dar mai intai gandeste-te bine daca chiar il placi sau nu. Crede-ma de multe ori e doar o iluzie, iar daca chiar iti place de el incearca sa vb mai mult cu el sa il atragi pana cand ai sa ajungi sa vorbesti mai deschis cu el si atunci il intrebi ce parere are despre tine si daca te place! Mult noroc. Sper ca ti-am fost de ajutor

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place dar acum iti face in ciuda, o sa-i treaca supararea pana la urma

| kiv1990 a răspuns:

Discuta cu el

| Generalul a răspuns:

Lasa-l o perioada in pace, daca ii place de tine o sa vina el la tine happy

| Miiny a răspuns:

Intreaba-l ce s-a intamplat de nu mai vorbeste cu tine sau fa cum face si el nu-l lasa pana nu ii trece supararea

| ioana203 explică (pentru Miiny):

Chiar azi l-am intrebat i-am dat un sms, dar nu imi raspunde asa ca nu stiu ce sa mai cred