| love08 a întrebat:

Am si eu o problema:vorbesc de doua luni cu un baiat pe mess si am inceput sa tin la el! m-a intrebat daca vreau sa stau cu el.Nu stiu ce sa fac.Nu l-am vazut decat in poze.Va rog dati-mi un sfat.

6 răspunsuri:
| PinkObsesion a răspuns:

Pfff,acelasi lucru mi s-a intamplat si mie...cu timpu' o sa.ti treaca crede-ma. FUNDA!big grin

| Bunicul62 a răspuns:

Fata mosului cine stie peste ce dai si apoi degeaba musti miinile,poate fi un peste,poate ajungi vinduta, dragoste virtuala=prostie reala.La noi in sat fetele nu se indragostesc prin internet ele se intilnesc cu baietii la scoala pe ulita se saluta nu se ocarasc ca pe la voi.La noi nu vezi baietii/fetele injurind ca ca la usa TPU ca noi suntem practici punem nuiaua sau biciul pe ei si se racoresc repede.La noi copii fac scoala si se duc la carte ca nu vor sa ramina de caruta ca astia de pe TPU, sa ii duca tasu in circa pina la 50 de ani.Ce sa zic dar daca nimeresti un drogat si ai dac cu oistea-n gard pai cu curul in gard ramii ca nu te mai destepeneste nici cu 3 perechi de cai tragind de tine Eu zic fata mosului sa te astimperi si sa pui blokingul in functiune si sa ai prieten pe cel care il stii si de bun si de rau Nu te increde in poza lui de miel ca si lupul tot in miel imbracat asa a mincat cei doi iezi

| MyRuXzZzA a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu stai cu el deoarece nu se stie cine poate fi. Sunt foarte multe cazuri de genul tau si fetele ajung sa fie violate, sa isi rateze viata. Te sfatuiesc sa nu faci asta...Dar este alegerea ta daca tu ai incredere in el...

| ionutzul31 a răspuns (pentru Bunicul62):

Ce tareeeee laughing))))
Din ce zona esti?

| Bunicul62 a răspuns (pentru ionutzul31):

Linga Braila la 20 km

| happypeople13happyfaces a răspuns:

Oricum daca e de la tine din oras si iti place stai cu el daca nu esti sigura paapaa fratee sper sa faci ce e bine, funda!