| chrystyna a întrebat:

Are cineva de aici cont pe regie live.ro? Mi-am facut si eu un cont pentru ca am nevoie urgenta, urgenta de un referat, dar ca sa-l descarc trebuie sa am puncte(adica sa trimit mesaje de pe mobil )Problema e ca eu st in Italia si nu am pe cine sa rog sa trimita pentru mine mesaje, etc, parintii nu se pricep, in fine.
E cineva dispus sa imi trimita continutul referatului prin mail sau prin transfer de la membru la membru, sau cum functioneaza pe site-ul respectiv?
Promit ca dau punctele inapoi cum ajung in Ro., adica saptamana viitoare.Atunci imi voi incarca si eu contul cu puncte pentru ca mai am teme. Dar referatul asta trebuie sa-l predau in seara asta.
Referatul ar fi despre una din formele comerciale si anume societatea in nume colectiv, la care am si un studiu de caz.
Va rog mult de tot.

3 răspunsuri:
| pedobear a răspuns:

Imi trebuie mailul cu care te-ai inregistrat, numele contului de pe regielive si parola ca sa iti transfer puncte.

| Krp a răspuns (pentru pedobear):

Poti sa ma ajuti si pe mine? Te rog din suflet!

| gellyk a răspuns:

Si eu sunt cam in aceeasi situatie ca si crystyna...ma poti ajuta si pe mine te rooooog

Angela