| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Care este compatibilitatea dintre o femeie leu și un bărbat săgetător?

Mulțumesc!

10 răspunsuri:
| Idk5932 a răspuns:

Renunta la prostiile astea ca o sa ramai singur/a

| dullcat a răspuns:

Buna.Poti cauta fix asa pe google : compatibilitate femeie leu barbat sagetator. Si vei gasi ce cauti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca in asta sta succesul sau esecul unei relatii?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde de femie si de barbat.winking

| Sophieka a răspuns:

Citeste pe net.

| johnnny123 a răspuns:

Aceeași cu compatibilitatea dintre un bărbat care poartă un tricou verde și o femeie care locuiește la etajul 3.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi ce scrie aici:
https://www.eastrolog.ro/compatibilitati/leu/sagetator.php

| Violleta2022 a răspuns:

Aparent nu au nici o campatibilitate intre o leoiaca si un sagetator, fiindca leoiaca da totul dar si pretine totul, fara sa imparta ce-i al ei cu altii, iar sagetatorul nu se va supune niciodata, ca-i libertin si aventuros din fire si cauta aventuri tot timpul.
O asemenea relatie va ajunge devreme la despartire sau divort!