| MyihaDoolcica a întrebat:

Ce sa fac de fiecare data cand sunt noaptea in baie imi este frica mi se pare ca vad umbre si fac totul rapid. Ce inseamna si ce sa fac?

10 răspunsuri:
| nik14 a răspuns:

Sa aprinzi becul sau sa iti iei o batalaughing

| MyihaDoolcica explică (pentru nik14):

Te trezesti vorbind... 1. logic ca am becul aprins

| Wøodenpints a răspuns:

E maicăta, pândeşte la uşă, vrea să se asigure că nu te masturbezi.

| atssuka a răspuns:

Buna! Cred ca esti foarte interesata de necunoscut, de lumea de dincolo si de aceea te temi noaptea.Subconstientul tau iti stimuleaza teama..insa trebuie sa-ti amintesti ca in casa la tine nimeni nu-ti poate face rau!

| nik14 a răspuns:

Pai totul este in mintea ta, si eu cand ies afara noaptea am impresia ca ma urmareste cineva

| a răspuns:

Si eu patesc la fel si in cazul tau si la faza cu afara pe intuneric. atssuka are dreptate cred ca e doar interesul pentru chesti paranormale ca sa spun asa. si eu fac la fel big grin ma mai apuca sa citesc povesti de groaza si sa ma uit la fantome pe net cand is singura acasa, si dupa la 12 noaptea cand merg la baie dau drumu la televizor la muzica si aprint cam toate becurile infara de holu mare si sufragerie, ca sa nu vad intuneric. eu cand dau de intuneric si is singura simt ca si cum imi sare ceva in cap. deci eu spun sa nu iti faci griji pentru ca o sa iti treaca, sau cel putin eu asa patesc. in unele dati se scoala parul pe mine ca po un caine turbat cand dau de intuneric alte dati umblu linistita fara sa imi pese de nimic. eu spun sa faci ca mine telefonul langa tine oriunde mergi si cand ti frica dai cu muzica. eu asa merg si pe drum cand nu ma simt prea,, sigura" pe mine. deci bafta si sa nu iti fie frica!

| Lauria a răspuns:

E doar imaginaţia ta. Dacă nu te mai gândeşti la lucruri din astea nu ţi se va mai părea că vezi tot felul de cai verzi pe pereţi.winking

| FlorinelC a răspuns:

Suna-ma sa vin cu tine big grin glumesc, gandeste-te ca sunt langa tine laughing

| MyihaDoolcica explică (pentru FlorinelC):

Ce dragut esti laughing

| MyihaDoolcica explică (pentru FlorinelC):

Mersi mult tuturor! :X