| Andutza99 a întrebat:

Deci, imi place de un baiat mai mic decat mine. El e in a5a si eu in a6a.Eu sunt foarte timida.Il vad in fiecare zi si il visez noapte, uneori.Stiu ca nu are o parere super despre mine(in gen...stie cum ma cheama, ma stie asa, dar zice...ca is mai plinuta)Ce as putea face?

4 răspunsuri:
| Marya6329 a răspuns:

Pai incearca sa te "bagi" i vorba cu el, gases-te un subiect comun de discutie... dupa deschizi si tu un subiect mai delicat in care bati apropouri ca il placi si vezi cum reactioneaza. A 2-a varianata si cea mai concreta ar fi sa ii spui in fata ca il placi si sa il intrebi daca si el te place, dar cum ai zis ca esti timida ii mai greu.Si a 3-a varianta ar fi sa ii zici unei prietene sa il intrebe ce parere are despre tine sa iti bage "pile" si sa va apropiati prin intermediul ei. Sper ca te-am ajutat si mult noroc:d Te pup:*:*:*:*

| sabin89 a răspuns:

Ma mir ca iti place de unul din a 5-a. De obicei aia din a 4-a sunt cei mai frumosi. In a 5-a, au mai imbatranit cu un an, a mai aparut cate un rid, un fir alb...sunt deja tomnatici.

| Andutza99 explică (pentru Marya6329):

Mersi pentru tot. dar a3a varianta o incerc in continuu... iar a2a nu as putea. prima e destul de buna. O sa incerc ....mersi

| Marya6329 a răspuns (pentru Andutza99):

Nu ai pentru ce scumpokiss Sper sa reusesti mult noroc!