| BiancaMB a întrebat:

Bună dimineața nu stiu ce sa fac acum 3 zile am cazut pe scari fiind însărcinată in 27 de saptamani am fost la spital insa medici din Uk sunt diferiti fața de ce-i din Romania mi-au pus bătăile inimii si mișcările copilului m-au intrebat daca am dureri si m-au trimis acasa fara sa imi faca o ecografie fara nimic ieri si azi am avut dureri de abdomen si de spate sangerari nu am avut nici cand am cazut nici acum insa tot ma gandesc daca s-a dezlipit placenta eu avand placenta posterioara nu stiu cu cine sa incerc sa vorbesc sa mi se faca o ecografie
Ce sfaturi imi da-ti?

Răspuns Câştigător
| Cipi1212 a răspuns:

Dacă ai încredere în medicii din UK fă o ecografie.

2 răspunsuri:
| popapopica a răspuns:

Daca vrei ceva mai mult decat stiu medicii ca e nevoie, mergi la o clinica cu plata.

| BiancaMB explică (pentru Cipi1212):

M-am programat azi la o ecografie l‐a particular pentru ca incredere in ei nu mai am din ziua cand m-am dus la spital aveam 7 saptamani facusem tot asa o ecografie la privat si la ei m-am dus cu sângerare si imi sunase un doctor sa ma duc sa dau copilul afara ca cica e sarcina extrauterină eu avand ecografia de la privat copilul era unde trebuie insa doamna de garda a dedus dupa o analiza la urina si o atingerea abdomenului ca este sarcină extrauterină