| marianpurdea a întrebat:

Buna dimineata, sa va zic intamplarea mea de astazi
cred ca dormi pana la 13:00 si ultima intamplare din visul meu era cum luam 6 antibiotice si le mancam apoi le aruncamlaughing
si ma cam lua paranoia ca poate ma trezi din somn si luai si in realitate, ca asa am si un tovaras care se trezeste din somn si mananca ciocolata, dar stiu ca eu nu fac chestii din astea si cand ma trezesc din somn mereu sunt constient, si verifica-i dulapurile unde am pastile prin casa si sunt toate la locul lor, dar tot parca sunt oleaca paranoia ca am luat pastile in somn, daca prin absurd am luat cateva pastile de antibiotic, nu creed ca mai puteam scrie mesaju astahappy

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

" daca prin absurd am luat cateva pastile de antibiotic, nu creed ca mai puteam scrie mesaju asta"

eu totuși cred că da, șase bucăți nu-s un capăt de țară

3 răspunsuri:
| marianpurdea explică (pentru sierra1):

Scuze, nu inteleg la ce te referi ' eu totuși cred că da '
Adica, te referi la ' creed ca mai puteam scrie mesaju asta '?

| sierra1 a răspuns (pentru marianpurdea):

~marianpurdea:... luam 6 antibiotice si le mancam...~

dacă le luai, PUTEAI scrie mesajul, că nu e un capăt de țară 6 pilule antibiotice.

Acu' e clar?

| marianpurdea explică (pentru sierra1):

Dalaughing
Multam!
O seara faina sa ai!