| anonim_4396 a întrebat:

Buna din nou! Va adresez o mica intrebare prieteni: aveti cumva idee de un loc de munca sigur unde as putea sa o recomand pe cumnata mea? Este eleva (la FR) are 20 de ani si aspect fizic placut. Unde am sunat eu cere experienta in orice domeniu. Daca aveti vreo idee astept raspunsuri. P.S: Domenii: vanzatoare, casiera, receptionista.

pupii

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cel mai bine e sa se prezinte la fortele de munca si acolo se poate interesa, doar asa ai siguranta ca e ceva sigur si legal..acum depinde si ce studii are.
O primavara frumoasa sa aihappy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa caute la fortele de munca din orasul unde locuieste.

| darrio2007 a răspuns:

Gaseste la AJOFM din orasul ei.P.S.In ziua de azi nici un loc de munca nu mai este sigur.Si la 20 de ani nu are cum sa fie eleva. Daca nu are experienta ce pot recomanda? Poate videochat? Tot spui ca arata bine.

| Crist33na a răspuns (pentru darrio2007):

Chiar am vrut sa precizez ca nu am nevoie de sfaturi pentru video-chat... sunt ziarele pline cu anunturi laughing vrea ceva decent. Mersi oricum pentru raspuns