| User13676557887 a întrebat:

Buna dragilor stiu ca nu este cea mai buna intrebare de pus pe TPU dar incerc sa imi fac noi prieteni la liceu dar simt ca nimeni nu ma vrea. Incerc sa port o conversatie cu ei oricat de mica ar fi dar simt ca nu imi pot face prietenii. Mereu cand incerc sa vb cu cineva parca ma retine ceva sau cineva. Vreau sa fiu introdusa intr-un grup de prieteni si sa ma bucur de aceasta etapa frumoasa dar nu stiu cum sa fac, poate eu sunt de vina.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu respect si bun simt iti poti face prieteni, dar trebuie sa fii tu prima care acorda respectul si salutul.