| acvilasurprinzatoare112 a întrebat:

Eu cand plang mi se umfla ochii,ma inrosesc,mai ales la nas,si cand imi sterg lacrimile raman rosie cam o ora dupa.Ma uit la alte persoane cand plang, si ele nu fac asa. Oare de ce fac asa?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu fac la fel. Raman cu nasu` rosu cam vreo 30 de min laughing Nu stiu exact de ce.

| Brâncuşi a răspuns:

Eşti tu mai sensibilă, nu-i nici o problemă gravă, sunt alte persoane cu bolii neurologice şi psihice, tu încă nu te-ai întâlnit cu vreo astfel de boală şi nici nu-ţi doresc, o zi bună.