| Hiroomi a întrebat:

Imi puteti da si mie statusuti de Noapte Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| GeorgeANDreis a răspuns:

1. * Dacă in somn dormind.vei auzii suspine.să nu te sperii.e dorul meu ce vine să adoarmă lingă tine.pt puiul meu.

2. * Noapte buna somn usor ingerasii te-nconjor de la luna noapte buna iar de la micuta stea un sarut din partea mea.

3. * Noapte buna, scumpul meu ingeras! Sper sa visei atat de frumos.Iar dimineata sa spui ca ai dormit ca un copil.Sa dormi bine scump ingeras! Somn usor! kiss

4. * Noapte buna somn usor sa visezi un puisor, puiul cela voi fi eu, vreau sa ma visezi mereu.

5. Dormi ingerasul meu, daca nu adormi vin eu sa te sarut cu buzele mele moi si vei adormi indata.SI ITI SPUN NOAPTE BUNE CU VISE DESPRE NOI!

2 răspunsuri:
| Carmen27 a răspuns:

Noapte bună.

| Hiroomi explică (pentru Carmen27):

Doar atat poti?