| YLLL a întrebat:

Mi-am instalat Imvu, mi-am cumparat niste haine si am ramas fara bani.laughing
Spuneti-mi va rog cum fac bani pentru haine si etc.sad Era un site, unde dadeai click pe "start" si iti veneau banii dar nu-l mai stiuthinking

65 răspunsuri:
| YLLL explică:

Roxxy, stiam de acel site dar tot atatia bani amstraight face
nu imi cresc.

| YLLL explică:

Stiu, trebuie sa iti schimbi cu Alabama sau New York.
Dar tot nu-*mi da.straight face

| YLLL explică:

Dar trebuie sa imi fac cont?big grin

| muffin94 a răspuns:

Vezi ca trebuie sa pui la tara USA ca sa-ti mearga

| muffin94 a răspuns:

Daca ai la tara setata Romania nu-ti da bani
De ce? Nu stiu laughing

| muffin94 a răspuns:

Probabil nu merge cu Mozilla Firefox sau cu Internet Explorer ci doar cu Opera.

| muffin94 a răspuns:

Cel putin eu Opera folosesc ca sa-mi dea bani.

| katrina21darrell a răspuns:

Mimi! te sfatuiesc, sa faci cu Myyearbook.Iti faci cont, primesti 500, apoi faci 100 000 pe Myyearbook daca dai la friend, la invite friend:* apoi acolo unde scrie buy la Myyearbook... tu dai pe exchange.Iti scrii numele si parola de la contul IMVU, dai connect...in primul chenar scrii 100000 si in al doilea trebuie sa iti scrie 500 apoi dai submit.Gata! Ai 500 la imvu:*In fiecare zi merge o singura data.

| oareux a răspuns:

Site`ul de la mafia nu mai merge. daca vrei ti`l dau dar nu are rost ca e oprit

| narcisa_8097 a răspuns:

Pai site-ul este www.frrewebs.com\imvu... sau scrie pe google imvumafia

| ana14 a răspuns:

Am avut si eu instalat pe pc Imvu, dar mi s-a parut o prostie straight face oricum acel site nu-l stiu...sorry sad
Succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai e o chestie cu catelul sa te joci cu el sau scrii pe google imvu spin si dai la al 2 aliniat apoi the free spin si dupa aia play spin free now; e misto trebuie sa nimeresti 3 inimi 3 cufere sau 3 fete zambitoare.Mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa stiu cum se instaleaza imvu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge imvu mafia tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut si eu joc imvu si sunt pe albama si nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cu invitatie dai la inv si faci si cu un nume mai necusocut dupa aia www.yopmail.com si sc contul dai ies sc contul supaia iesit mai intri odata si il faci inchizi casuta si gata v-am pupat :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MuratO3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da.si eu am imvu si nu am bani numai 298 cam asa cevalaughingsi nu pot sa imi iau nimiccrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am imvu si nu am numai 219 crying(
bani deiacrying
si nusj cum se faclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, stiu eu site ul.contacteaza ma pe mess:ramonanca84@uahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu mai stiu ca asa am facut si eu prima data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.IMVU mafias wach bot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La parola ce scrii doar una sau ambele la un loc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun! dar tu imi poti zice cum instalez imvu? desi il am de mult dar l-am sters si acum nu ma lasa sa imi aleg female s-au male! cum fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai poti face cu conthuri` iti da 1. 500 credite pe conth`... eu asa` fac...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.freewebs.com/imvumafia/WatchBotIV0.html asta e a; a ce l-ai cautat cu start sus iti apare o casuta alba si scrii Guest_cum il cheama avatar pe papusa si fara Guest_ cand nu esti vip si jos dac esti din romania si i scris romania schimbal in Alabama ca altfel nu iti da bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma ca si eu sunt disperata dupa banii de pe imvu si in clipa actuala nu am un cent in cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era imvu mafia da nu mai merge crying