| YLLL a întrebat:

Mi-am instalat Imvu, mi-am cumparat niste haine si am ramas fara bani.laughing
Spuneti-mi va rog cum fac bani pentru haine si etc.sad Era un site, unde dadeai click pe "start" si iti veneau banii dar nu-l mai stiuthinking

65 răspunsuri:
| katrina21darrell a răspuns:

Mimi! te sfatuiesc, sa faci cu Myyearbook.Iti faci cont, primesti 500, apoi faci 100 000 pe Myyearbook daca dai la friend, la invite friend:* apoi acolo unde scrie buy la Myyearbook... tu dai pe exchange.Iti scrii numele si parola de la contul IMVU, dai connect...in primul chenar scrii 100000 si in al doilea trebuie sa iti scrie 500 apoi dai submit.Gata! Ai 500 la imvu:*In fiecare zi merge o singura data.

| deea1336 a răspuns:

Stiu eu cum se fac banii in imvu este foarte usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era imvu mafia da nu mai merge crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg cum e cu imvu mafia ala adica mie tot nu-mi merge straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hamm :"> nu stiu ce sa spun sunt multe modalitati aia cu catelusul e pura prostie dar ati recomand http://www.freewebs.com/imvumafia/WatchBotIV.html
dr nu cred ca mai merge totusi ancearca ce sa zic joc imvu de 2 ani si tot nu prea stiu sa fac bani am si eu o intrebare casati vina bani trebuie sa astepti o ora?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=5NIYuC-JjBs

. o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...intri p imvu.com sh te caci pe site sh cand ajungi la "install clothes' te pisi p doru sh te caci in canal pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti prieteni si castigi bani daca iti faci succes

| DyTz@ a răspuns:

Exista si chestia aia cu imvu toolbar o instalezi si iti da 1 000 de credite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc imvu de mult si tot nu am priceput cum se face bani daca e cineva care stie sa-mi ia id-l sexxy_gabyyyyyyyy cu 8 de y sa ma inete si pe mine va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai cine vrea sa afle cum se fac bani id meu este imvu avatar stiu ca e ciudat dar l-am facut pentru avatare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu cont pe imvu dar nu stiu cum sa fac bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tara trebuie sa pun la imvu mahia casa imi puna bani ca le-am incercat aproape pe toate si m-am cam plictisit sa mai incercsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti faci cont pe myyerbook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall.Imi spuneti cum fac bani la IMVU ca am stiut un sait da nul mai stiu era un fel de tombola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti caine

| AllyAllyAlly a răspuns:

Exista destule posibilitati dar unele merg doar o singura data altele de mai multe ori pai:faci tutorialul, dai la earn credits si faci tot ce iti zice. cel mai folositor este sa inviti prieteni este cam greu dar poti castiga 1000-1500 pe prieten dai la earn credits...invite a refer people by email sc tot email-ul ta.si apoi intri si vei primi email-ul... dai da,, apoi iesi si dai iarasi da si completezi tot(faci contul), apoi pui o prietena care joaca sa intre pe acel cont si sa te invite fiindca deja te are la prieteni. ATENTIE: daca nu vei da de 2 ori da, nu o sa mearga asa ca fii atenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prosti mai sunteti dar vreau sa o felicit pe cea a-15 fta(cea cu yopmail) deci este ff usor sa faci bani in imvu intri pe free credits vezi ce produse noi sunt si castigi 50 credite intri pe oferte vezi ofertele le completezi si castigi destul de mult :D apoi intri pe MyYearbook iti faci cont dai la exchange si castigi 500/1000 credite pe zi apoi faci cont pe facebook devii fan siti da 500 credite apoi te loghezi pe netflix si twiter si iti da 12. 000 credite, apoi fci cu imvu mafia siiiii cu initatzii intrii pe free credits / refer people apoi da pe by email invetezi un nume acolo dar dupa el scrii yopmail ex: casandraxxfoloww@yopmail.com bine dai continue apoi intri pe www.yopmail.net scrii numele de la email la chechbook dai apoi pe casuta cu yes iti apare sa faci cont il faci apoi intri pe imvu rogi pe una sa-ti dea chat de 5 ori si faci 1. 500 credite SAUUUU daca vrei sa cumperi credite sau sa te faci vip iti faci cont pe www.PayPal.com e tare acest site eu am si 450 bagdes si o imagine cu pussycat am instalato in imvu ma numesc Guest_andrascumpik1 si adresa mea de email este andraneonobil SUCCES;););)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ff simplu www.imvu freecredits/referpeople.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sallz...si eu joc imvu dar nu stiu cum fac credit...
sa imi zica si mie cineva cum sa fac credit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tollbar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra p saitul myyearbook si fa scor apoi trimite-l p invu 500. 000 (yearbook)=500credit imvu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei lume va rog sa-mi spuneti cum imi fac si eu un cont sunt noua de abia am aflat plz crying

| narcisa_8097 a răspuns:

Pai site-ul este www.frrewebs.com\imvu... sau scrie pe google imvumafia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lume poti face bany din mis de la Free Credits!rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am facut un cont pe IMVU asa...si (mi-am cheltuit):::::mai pe scurt nu stiu sa-mi fac bani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt vip si tot bani imi casyifg de pe freewebs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu odata am mers intr-un club si am apasat pe toate stilurile de dans ale caracterului si am primit 1, 000.succes.:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ai la tara si Romania da creditele se fac cu invitatii. voi cred ca nu stiti nimic da ma rog...